Antanas Gvildys
Direktorius, Architektas, Projektų vadovas, Paminklotvarkos ekspertas
antanas@archinova.lt
+370 698 119 23

Vytautas Trinkūnas
Architektas
vytautas@archinova.lt
+370 674 338 55

Artūras Mažeika
Architektas
arturas@archinova.lt
+370 620 129 50

Edimtas Šimeliūnas
Architektas
edimtas@archinova.lt
+370 615 531 22

Mindaugas Kubaitis
Architektas
mindaugas@archinova.lt
+370 698 028 27

Jovita Saveikė
Architektė
jovita@archinova.lt
+370 692 427 08

Ingrida Revuckaitė
Architektė
ingrida@archinova.lt
+370 637 775 53

Gerda Vaitkevičiūtė
Architektė
gerda@archinova.lt
+370 622 710 17

Virginija Kazlauskaitė
Architektė
virginija@archinova.lt
+370 622 595 04

Sandra Paškevičienė
Inžinierė projektuotoja,
Projektų vadovė,
Paminklotvarkos specialistė
sandra@archinova.lt
+370 690 930 33

Andrius Sinius
Architektas,
Projektų vadovas

andrius@archinova.lt
+370 600 109 58

Donatas Žvirblis
Architektas,
Projektų vadovas

donatas@archinova.lt
+370 699 668 59

Aleksandras Gvildys
Architektas, Projektų vadovas
alius@archinova.lt
+370 688 515 69

Sigita Lapienytė
Architektė, Projektų vadovė, Paminklotvarkos specialistė,
sigita@archinova.lt
+370 659 293 24

Ainis Rinkevičius
Architektas
ainis@archinova.lt
+370 618 064 31

Aušra Gvildienė
Architektė, Projektų vadovė, Paminklotvarkos ekspertė
ausra@archinova.lt
+370 698 119 24

Rimutė Šedienė
Buhalterė
rimute@archinova.lt
+370 612 727 80

Aleksas Urbis
Architektas
aleksas@archinova.lt
+370 602 394 40

MŪSŲ VEIKLOS SRITYS:

  • architektūrinė ir inžinerinė veikla, ir su ja susijusios inžinerinės paslaugos;
  • teritorijų planavimo, pastatų, tarp jų ir kultūros paveldo objektų projektų rengimas, projektų vykdymo priežiūra, kultūros paveldo statinių ekspertizė.

PASLAUGOS:

  • įvairios paskirties pastatų projektų rengimas;
  • projektinių pasiūlymų, techninių ir darbo projektų rengimas;
  • tvarkybos (restauravimo) projektų rengimas;
  • teritorijų planavimo projektų rengimas;
  • interjerų projektų rengimas;
  • konsultacijos

UAB ARCHINOVA

Direktorius:

Adresas:

Įkurta:

Partneriai:

Antanas Gvildys

Švitrigailos g. 11m, Vilnius, Lietuva

2001 m.

Šiaulių filialas ,,ER PROJEKTAI’’

Direktorius:        Antanas Gvildys

Adresas:              Švitrigailos g. 11m, Vilnius, Lietuva

Įkurta:                 2001 m.

Partneriai:          Šiaulių filialas ,,ER PROJEKTAI’’